Wpadnij do nas na kawę i pogadajmy o tym ile korzyści przyniesie Ci współpraca!

synergia_varicoVarico jest mniejszym, ale istotnym podmiotem na polskim rynku IT. Nie bez powodu od prawie 30 lat specjalizujemy się w produkcji oprogramowania do rozwoju biznesu – w tym też Twojego! Myślimy, że czasy, w których mogliśmy działać wyłącznie sami już dawno odeszły w przeszłość. Cieszymy się z tego, że możemy kreować nowe produkty i usługi we współpracy z naszymi partnerami. Mając kilka tysięcy stałych Klientów z małych i średnich firm jesteśmy bardzo wartościowym partnerem. Nie ukrywamy – znamy ten rynek. Potrafimy działać nieszablonowo i bardzo skutecznie. Skąd taka pewność? Stały rozwój, badania potrzeb konsumentów, testy i wdrożenia – wszystko to daje nam pewność, że to co robimy – robimy dobrze!

Nazwalibyśmy się firmą otwartą – rozmawiamy ze wszystkimi. Zapraszamy firmy konkurencyjne do współpracy. Kto by o tym pomyślał w dobie konkurencyjnego rynku. Jako że naszą wartością jest niezależność bardzo ją cenimy i szanujemy u innych. Mamy mnóstwo pomysłów i mało głów by je wszystkie realizować. I tu właśnie widzimy Cię u naszego boku! PrzyjaznaFaktura to przykład takiego projektu, który jest ukierunkowany także na wzrost zadowolenia wśród… Klientów naszej konkurencji, którym także życzymy jak najlepiej.

Jeśli i Ty cenisz współpracę i szczerą rozmowę, to wpadnij do nas na kawę, zadzwoń lub napisz. Każdy pomysł jest wart omówienia, a na pewno kilka z nich zrealizujemy wspólnie!

Firmy z którymi współpracujemy

Dzięki naszej współpracy można zakupić produkty Xopero Cloud

Dzięki TGSoft masz dostęp do takich programów jak Program-JPK

Dzięki naszej współpracy można zakupić antywirus AVG

Dzięki naszej współpracy powstały Varico Przyjazne Formularze

Dzięki naszej współpracy klienci zyskują bezpieczeństwo dzięki programom antywirusowym

Dzięki naszej współpracy klienci otrzymują dostęp do najnowszych kas fiskalnych oraz drukarek

Dzięki naszej współpracy klienci mogą zintegrować terminale płatnicze z programem do obsługi sprzedaży.

Celem współpracy partnerskiej jest tworzenie większej wartości dla klienta oraz zwiększanie konkurencyjności działania przedsiębiorstw. Jesteśmy przekonani, iż wzajemna współpraca oparta na wspólnych celach, uczciwości oraz profesjonalizmie działania, stwarza nowe możliwości i dostarcza wielu wzajemnych korzyści.

Programy Varico często wymagają specjalistycznych usług nie tylko technicznych, ale i konsultingowych, związanych z dziedziną ich zastosowania. Dlatego nawiązaliśmy również współpracę z Konsultantami. Ich zadaniem jest pomoc zarówno na polu wdrażania nowoczesnych idei zarządzania strategicznego, jak i finansowania inwestycji ze środków Unii Europejskich.

Nasza firma nie jest obojętna również na wiedzę informatyczną zdobywaną przez młodych ludzi. Dlatego wyższe uczelnie, szkoły średnie i ośrodki szkolenia mogą liczyć często na darmowe wdrożenia naszych programów do celów edukacyjnych.

Współpracujemy z Dealerami, Ośrodkami szkoleniowymi i Konsultantami. Szczegółowe informacje o rodzajach partnerów poszukiwanych przez Varico dostępne są w menu Rodzaje. Partnerstwo z Varico niesie ze sobą określone korzyści dla firmy partnerskiej, z którymi można zapoznać się w menu Korzyści. Jeśli są Państwo zainteresowani zostaniem Partnerem Varico to wszelkie szczegóły dotyczące procedury nawiązania partnerstwa znajdą Państwo w menu Jak zostać Partnerem? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące partnerstwa znajdują się w menu FAQ.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt pocztą elektroniczną na adres marketing@varico.pl.

Dealerzy

Dealerzy są naszymi przedstawicielami w kontaktach z Klientem i z naszego ramienia opiekują się klientami. Mogą liczyć na specjalne oferty, ale nakładamy także na nich określone obowiązki. Rozbudowana sieć dealerska zapewnia dostępność programów Varico w całej Polsce.

Ośrodki szkoleniowe

Ośrodki szkoleniowe obejmują zarówno wyższe uczelnie państwowe i prywatne, szkoły średnie, jak i ośrodki szkolenia zawodowego. Instytucje te mogą liczyć na preferencyjne warunki wdrożenia naszych programów do celów edukacyjnych.

Konsultanci

Programy Varico często wymagają specjalistycznych usług nie tylko technicznych, ale i merytorycznych, związanych z dziedziną ich zastosowania. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z Konsultantami. Pomagają oni zarówno na polu wdrażania nowoczesnych idei zarządzania strategicznego, jak i finansowania inwestycji ze środków Unii Europejskich.

Firmy współpracujące

Firmy współpracujące to kategoria, która obejmuje firmy i instytucje, które współpracują z Varico na różnych polach działalności, wyłączając firmy związane bezpośrednio z dystrybucją oprogramowania. Mogą to być np. przedstawiciele mediów czy specjalistyczne portale.

Rozpoczęcie współpracy w ramach programu dealerskiego

Podstawowym warunkiem zostania dealerem firmy Varico jest podpisanie umowy dealerskiej z firmą Varico. Partner podpisując umowę zobowiązuje się do promocji i sprzedaży programów Varico w zakresie swoich możliwości oraz do świadczenia wysokiej jakości usług. Varico zobowiązuje się do wspierania Partnera w tych poczynaniach.

Każdy dealer, który pragnie zdobyć autoryzację musi pozytywnie przejść szkolenie zakończone sprawdzeniem znajomości programów Varico, wdrożenia, struktur bazy danych, czy zasad konstrukcji interfejsu graficznego. Szkolenie takie ma zapewnić wysoki poziom obsługi klientów na programy Varico i pomóc Państwu w sprzedaży oraz we wdrożeniach u klientów.

Varico zaleca przejście procesu autoryzacji. Partner, który nie przeszedł autoryzacji otrzymuje niższe prowizje handlowe, nie otrzymuje kredytu kupieckiego i nie jest mu udzielane tak szerokie wsparcie jak Partnerom autoryzowanym. Autoryzacja nie jest obowiązkowa. Varico może odmówić przyznania autoryzacji, gdy stwierdzi, że Partner nie będzie potrafił zapewnić wysokiej jakości usług. W przypadku wdrożeń wykonanych przez firmy nieautoryzowane, Varico nie ma pewności, czy wdrożenie zostało wykonane poprawnie, w uzasadnionych przypadkach możemy odmówić świadczenia usług serwisu telefonicznego oraz e-mail.

Podpisywaniem umów dealerskich zajmują się następujące osoby:

a) w siedzibie Varico Poznań:
Andrzej Suszwedyk
Kierownik Centrum Klineta Biznesowego
tel./fax (061) 867 42 88 (5 linii pod tym numerem)
e-mail: andrzej.suszwedyk@varico.pl

b) w Oddziale Varico Bydgoszcz:
Maciej Setlak
Dyrektor Oddziału Varico Bydgoszcz
tel./fax (052) 322 32 08 (2 linie pod tym numerem)
e-mail: maciej.setlak@varico.pl

W celu rozpoczęcia współpracy dealerskiej prosimy o złożenie kserokopii następujących dokumentów:

* Wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub wpis do Rejestru Handlowego
* Zaświadczenie o nadaniu numeru REGON oraz NIP

Dla Konsultantów

Z firmami konsultingowymi podpisujemy indywidualne umowy o współpracy. Współpraca ta przybiera często charakter tymczasowy i związana jest z realizacją projektów informatycznych.

Nawiązanie współpracy z ośrodkiem szkoleniowym

Ośrodki szkoleniowe zakupują za zryczałtowaną opłatą 20 zł netto dowolną liczbę licencji stanowiskowych dla wybranego programu. Licencje obejmują możliwość szkolenia oraz nowe wersje programów przez nielimitowany okres czasu. Od ośrodków szkoleniowych nie wymagamy podpisywania umów.

Firmy konsultingowe i ośrodki szkoleniowe chcące nawiązać współpracę partnerską z Varico®prosimy o kontakt pocztą elektroniczną z Działem Marketingu Varico®: marketing@varico.pl wysyłając dane firmy oraz proponowane pole i zakres współpracy.