Przygotowaliśmy dla Państwa wiele interesujących propozycji, dzięki którym można nabyć nasze oprogramowanie w jeszcze niższej cenie.

Aktualne oferty specjalne:

Z nami rozwiniesz skrzydła

Wielu z pośród naszych Klientów to firmy, które od niedawna prowadzą działalność gospodarczą. Dla firm STARTujących chcemy być partnerem, który dostarczy podstawowe rozwiązania IT, a także będziemy służyć swoim kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu działalności gospodarczej.
Szczegóły promocji

Varico na START

Oferta skierowana jest do właścicieli firm, które działają na rynku, krócej niż 6 miesięcy i nie wiedzą, jakie oprogramowanie finansowo-księgowe wybrać. Decydując się na zakup oprogramowania Varico® możesz otrzymać nawet 20 % rabatu.
Szczegóły promocji
20%

VaricoEDU

Od wielu lat Varico wspiera placówki oświatowe udostępniając swoje oprogramowanie dla celów edukacyjnych. Podczas naszej wieloletniej współpracy ze szkołami ponadgimnazjalnymi przekazaliśmy za symboliczna opłatą dziesiątki licencji na oprogramowanie finansowo-księgowe.
Szczegóły promocji

Varico non-profit

Firma Varico, producent oprogramowania finansowo – księgowego, przedstawia ofertę skierowaną specjalnie do trzeciego sektora. Przystępując do programu „Varico dla non – profit” możecie nabyć Państwo profesjonalne oprogramowanie do prowadzenia pełnej księgowości z 80% zniżką w stosunku do ceny rynkowej.
Szczegóły promocji
80%