Polityka dotycząca rozszerzeń i zgłaszania nieprawidłowości w programach Varico

Jednymi z najważniejszych zasad, jakimi kierujemy się w Varico, są wysoka jakość produktów i otwartość na współpracę. Dlatego szczególnie cenimy Twoje opinie i sugestie dotyczące kierunków rozwoju oprogramowania Varico. Sami nieustannie obserwujemy tendencje rynkowe i wprowadzamy do naszych produktów innowacyjne funkcjonalności.

Potrzebujemy Twojego zdania, aby projektować rozwiązania, które wspierają Ciebie, użytkowniku naszych programów w codziennej pracy i zwiększają możliwości rozwoju biznesu.

Zgłaszając swoje uwagi i sugestie dotyczące działania naszych produktów masz ogromny wpływ na dalszy kształt i formę oprogramowania Varico. Uzyskane opinie i zgłoszone nieprawidłowości pozwolą nam na zwiększenie jakości naszego programu. Wszystkie, przekazane przez użytkowników informacje starannie analizujemy podczas planowania kolejnych wersji programów.

Jak zgłaszać nowe potrzeby i nieprawidłowości?

Aby rozwijać oprogramowanie powinniśmy się wzajemnie rozumieć. Oprogramowanie to bardzo precyzyjna konstrukcja i także przy opisywaniu tego co w nim nie działa lub jak powinno działać trzeba wykazać nieco precyzji. Lepiej napisać jedno zdanie więcej niż mniej. Zawsze warto załączyć zdjęcie z ekranu, aby nie było wątpliwości o czym myślimy. Jeśli pojawił się jakiś komunikat prosimy o podanie pełnej jego treści, czasami nawet jedno słowo czy liczba ma kardynalne znaczenie dla poprawy jakości programu. Jeśli w wygenerowanym raporcie czegoś brakuje lub się nie zgadza prosimy o ten raport lub przynajmniej jego fragment. Dane osobowe najlepiej na nim zamazać lub zniekształcić aby zachować zgodność z RODO .

Jak moje opinie wpływają na programy Varico?

Nasi użytkownicy zwykle zgłaszają swoje pomysły telefonicznie oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej. Ważne jest właściwe opisanie swoich oczekiwań, gdyż zbyt skąpy opis może utrudnić lub uniemożliwić rozpatrzenie Twoich propozycji.

Wszystkie zgłoszenia są wprowadzane przez naszych doradców do systemów wewnętrznych Varico, dlatego pochylimy się nad każdą Twoją potrzebą. Każdy wpis otrzymuje swój numer w naszym systemie, możesz o niego poprosić swojego doradcę aby mieć dowód zapisu. Niekiedy, aby zweryfikować zgłoszenie, kontaktujemy się ze zgłaszającym.

Zgromadzone pomysły na zwiększenie możliwości programów są brane pod uwagę przez osoby odpowiedzialne za rozwój i utrzymanie wysokiej jakości oprogramowania. Nowe funkcje (rozszerzenia) są oceniane pod względem potencjalnej liczby użytkowników, zmian prawnych oraz zgodności z planem rozwoju oprogramowania Varico.

Po wydaniu wersji rynkowej informacje o wprowadzonych nowych funkcjach, zlikwidowanych niedogodnościach, jak i nowych elementach w ofercie Varico znajdziesz:

Jeśli Twoje rozszerzenie nie zostało jeszcze wykonane czeka na swoją kolej. Rozszerzenia realizowane są według preferencji większej liczby użytkowników. Ze względu na bardzo dużą zależność od zmian prawnych nigdy nie zobowiązujemy się do ich wykonania ani nie udzielamy informacji o spodziewanych terminach wydania rozszerzeń na rynek. Zgodność z prawem i aktualność mają zawsze najwyższy priorytet, gdyż tegio przede wszystkim oczekują od nas nasi użytkownicy.