Gwarancja Odtworzenia Danych

Gwarancja Odtworzenia Danych w skrócie GOD, to usługa gwarantująca bezpieczeństwo Twoich firmowych dokumentów oraz gwarancja ich odtworzenie z zapisanych kopii zapasowych w sytuacji utraty danych. Z Gwarancjią Odtworzenia Danych masz pewność, że Twoje firmowe dane są bezpieczne.

Więcej informacji
Więcej informacji

Szkolenia

Biegła znajomość programu, z którego korzystasz niewątpliwie pozwala zwiększyć efektywność Twojej pracy. W Varico wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi naszych programów. Szkolenia te mają na celu ułatwienie Twojej pracy oraz oszczędność Twojego czasu poprzezzautomatyzowanie procesów. Każde szkolenie jest indywidualnie przygotowywane i dostosowywane do Twoich potrzeb, ponieważ dla nas każdy Klient to partner w biznesie.

Zyskaj kompleksową promocję swojej firmy w internecie!

Nowoczesny sklep internetowy, łatwy w zarządzaniu i modyfikacji, dostosowany do wymogów branży oraz Twoich preferencji. Niemożliwe? A jednak!

Już dziś przyspiesz rozwój swojej firmy dzięki naszej wyjątkowej ofercie. Opisz nam swój biznes, a my przeanalizujemy Twoje potrzeby i wdrożymy rozwiązania spełniające Twoje oczekiwania. Wdrożenie internetowego sklepu zintegrowanego z programem ObSp® przyniesie znaczne korzyści dla Twojej firmy w wielu obszarach jej działalności.

isoshop
Więcej informacji
Więcej informacji

Rozwiązania informatyczne dla Twojego biznesu

Varico® współpracuje z przedsiębiorstwami w ramach stałych umów serwisowychobejmujących kompleksową obsługę informatyczną jak i świadczy wszelkiego rodzaju usługi informatyczne realizowane w ramachpojedynczego zlecenia. Klient indywidualny bądź biznesowy może więc skorzystać z naszej pomocy w zakresie konkretnego rozwiązania, często niewielkiego problemu informatycznego: awaria systemu, problem z instalacją i konfiguracją oprogramowywania lub sprzętu.