Szkolenia

Biegła znajomość programu, z którego korzystasz niewątpliwie pozwala zwiększyć efektywność Twojej pracy. W Varico wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi naszych programów. Szkolenia te mają na celu ułatwienie Twojej pracy oraz oszczędność Twojego czasu poprzez zautomatyzowanie procesów. Każde szkolenie jest indywidualnie przygotowywane i dostosowywane do Twoich potrzeb, ponieważ dla nas każdy Klient to partner w biznesie.

Potrafimy skutecznie przeprowadzić szkolenie u Ciebie w wyznaczonym terminie łącząc się z Twoim komputerem zdalnie. Nie ponosisz żadnych kosztów dojazdu. Szkolenia świadczone online kosztują tyle samo co szkolenia w siedzibie klienta z wyjątkiem właśnie kosztów dojazdu. Zdarza się, że koszt dojazdu przewyższa wartość szkolenia co czyni je nieopłacalnym. Szkolenie online możemy przeprowadzić w każdej lokalizacji i jest zawsze opłacalne. Co ważne, każde szkolenie można łatwo podzielić na kilka mniejszych. W ten sposób masz szansę wykorzystać zdobytą wiedzę, a przy kolejnym szkoleniu zadać pytania i uzyskać wyjaśnienia interesujących Ciebie zagadnień. W ten sposób Twoja nauka trwa bardzo krótko.

Jak takie szkolenie wygląda od strony technicznej?

Połączenie głosowe następuje za pomocą Skype lub telefonu stacjonarnego, w zależności od łącza i Twoich upodobań. Jeżeli zdecydujesz się na kontakt telefoniczny (telefon stacjonarny), to my dzwonimy i ponosimy koszty całego połączenia. Zalecamy jednak program Skype, dlatego, że nie musisz trzymać słuchawki i możesz w pełni skupić się na szkoleniu. Doradca Varico łączy się z Twoim komputerem za pomocą specjalnego oprogramowania, dzięki któremu możecie pracować razem i zawsze widzisz co się dzieje w danej chwili na pulpicie. To Ty pracujesz na swoim komputerze. Nasz Doradca widzi dokładnie to samo co Ty, więc możemy od razu przekazywać Tobie wskazówki. Masz absolutne panowanie nad tym co się dzieje. Nasz Doradca nie będzie miał dostępu do żadnych danych bez Twojej wiedzy i zgody. Jeżeli jednak masz jakiekolwiek obawy, to za jednym kliknięciem możesz przerwać transmisję.

glasses

Korzyści ze szkoleń online

  • Szybki czas wprowadzenia
  • Efekty możesz zobaczyć od razu
  • Niższy koszt szkolenia
  • Krótszy czas nauki
  • Szkolenie to nie pomoc techniczna

Zacznij od razu korzystać z zakupionego oprogramowania.
Jesteś właścicielem firmy lub masz księgowego, który wcześniej nie miał do czynienia z naszym programem? Zamów szkolenie z wprowadzenia do programu.

Przeprowadzamy szkolenia z:

  • Wprowadzenie danych – wprowadzenie do programu, jak szybko i bezstresowo zacząć pracować z programem?
  • Adekwatnie do procesów biznesowych w Twojej firmie – abyś mógł w pełni wykorzystać posiadane oprogramowanie.
  • Z zaawansowanych opcji w programach – jak np. szablony księgowania, integracja z systemem bankowym, konfiguracja wydruków itp.
  • Współpracy z innymi programami takimi jak „Płatnik” lub z programami innych firm.

W ramach szkolenia dodatkowo skonfigurujemy i dostosujemy program do Twoich potrzeb. Wiele ustawień można dostosować do Twoich preferencji już w trakcie szkolenia. Jeśli jednak w czasie szkolenia pojawi się potrzeba wykraczająca poza ramy samego szkolenia przedstawimy Tobie korzystną ofertę. Może ona dotyczyć na przykład dostosowania programu do pracy z innym oprogramowaniem, wymiany danych czy innych indywidualnych Twoich potrzeb. Często szkolenia wiążą się z dodatkowymi usługami, które pomogą Tobie jeszcze lepiej wykorzystać zakupione oprogramowanie.