Elektroniczny system nieobecności

Koniec z papierologią! Główne zalety elektronicznego systemu nieobecności dla Ciebie to:

 • generowanie kart pracy online,
 • składanie wniosków urlopowych oraz ich akceptacja online,
 • pełna informacja o nieobecnościach pracowników,
 • aktualna informacja o dniach wolnych firmy oraz świętach,
 • aktualna informacja o niewykorzystanych dniach urlopowych.

Korzyści dla przedsiębiorcy:

Obieg dokumentacji w firmie? Jeżeli jesteś przedsiębiorcą to na pewno zdajesz sobie sprawę jak ważny i trudny jest to proces – szczególnie jeśli chcesz by dane były bezpieczne. Co daje Ci elektroniczny system nieobecności?

 • koniec z ciągłymi pytaniami o niewykorzystane dni urlopowe,
 • przejrzysty widok wszystkich złożonych wniosków,
 • możesz akceptować wnioski urlopowe online o każdym czasie,
 • masz wizualny i jasny pogląd na obecności pracowników,
 • dostajesz automatyczne powiadomienia mailowe – masz kontrolę nad swoją firmą.

Korzyści dla pracownika:

Męczy Cię ciągłe bieganie za szefem z wnioskami urlopowymi? Elektroniczny system nieobecności rozwiąże Twój problem. Jakie da Ci korzyści?

 •  możesz poprosić o urlop z dowolnego miejsca,
 • bezpieczeństwo dokumentacji
 • koniec z papierowymi podaniami noszonymi do kierownictwa,
 • jasność co do ilości niewykorzystanych dni urlopowych,
 • aktualne informacje o dniach wolnych i świętach,
 • dokładne i szybkie rozliczenia z firmą dzięki generowaniu kart pracy online,
 • informacja mailowa o zaakceptowaniu dni wolnych.

Więcej informacji ▶ tel. 61 867 42 88 lub 52 322 32 08

Opinie Klientów

“Korzystamy z programu KPiR+RP. Program nam się bardzo podoba. Sprawy finansowe są dla nas bardzo ważne, podobnie jak wszystko co jest związane z pracownikami. Program jest bardzo łatwy i szybko się go można nauczyć.”

Cech Rzemiosł Różnych w Żninie

Cech Rzemiosł Różnych w Żninie
“Korzystamy z programu ObSp i KPiR oraz mamy podpisaną stałą umowę serwisowa. Z programów jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasza księgowa sama się uczyła obsługi programów Varico, ponieważ są bardzo łatwe i dość intuicyjna. Bardzo podoba jej się księgowanie faktur korygujących, ponieważ w momencie księgowanie od razu pokazuje do jakie faktury jest korekta. Jeżeli chodzi o obsługę serwisową, to również jesteśmy bardzo zadowoleni. Obsługa jest sprawna i zawsze na czas. Nigdy nie jesteśmy pozostawieni sami sobie jak pojawi się problem.”

Anez

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z całej współpracy na przestrzeni ponad 20 lat.”

Wspólnota Mieszkaniowa Domów Parterowych przy ul. Monte Cassino

,,Jesteśmy z Wami od wielu lat i tak nam się spodobały programy, że nie chcemy nawet zapoznawać się z innymi. Szczególnie podoba nam się bliski kontakt oraz to, że z każdym pytaniem mogę się do Was zwrócić. Jeśli chodzi o sam program bardzo nam się podobają szablony w KPiR, które znacząco przyspieszają pracę, a nie każdy program ma takie możliwości.”

BT “POLMITUR” Adam Mike

,,Bardzo dobrze współpracuje się nam z Varico, dlatego polecamy Was wielu firmom i nadal będziemy polecać. Wszystkie poprawki i nowości są zawsze na czas także chylimy czoła za terminowość i skrupulatność. W programie najbardziej podoba nam się funkcja skrótów klawiszowych, które pozwalają uniknąć klikania i otwierania wielu okienek np. przycisk F8 przenoszący od razu do VAT-u. Jednym przyciskiem można od razu otworzyć potrzebną operacją. Bardzo podoba nam się Przyjazna Faktura i BARDZO żałuje, że nie ma więcej chętnych firm i nie wszyscy chcą to wprowadzić. Uważamy, że to świetne rozwiązanie bardzo ułatwiające i przyspieszające pracę, w skrócie wzorowa innowacja, rozwój i ułatwienie. Mamy ogromną nadzieję, że będzie się to rozwijać.”

Biuro Rachunkowe “FISKUS”W.Kapłon

,,Jesteśmy bardzo zadowoleni z korzystania z Waszego programu. Pracę bardzo ułatwia nam funkcja pobierania danych z GUS przy wprowadzeniu nowego klienta.”

Usługi Księgowe Marta Romaszkiewicz

,,Jesteśmy z Wami od 23 lat. Najbardziej zadowoleni jesteśmy z łatwości w obsłudze programu i porządku jaki w nim panuje tzn. że jest intuicyjny i posiada wszystkie potrzebne funkcje.”

METLAND Anna Kochman

,,Jesteśmy zachwyceni i programem z współpracą z Waszą firmą. Wiele razy mieliśmy propozycję i możliwość zmiany, ale absolutnie nie wchodzi to w grę. Mamy z Wami świetny kontakt, a co do programów to nigdy nie pracowaliśmy  na lepszych. Wszystko szybko się księguje, programy są intuicyjne, można skorzystać z dodatkowych formularzy dzięki VPF. Szczególnie podoba nam się możliwość, że w każdej chwili możemy otworzyć i zmienić coś w książce z poprzednich lat. Szczególnie przydaje się to w razie jakichś kontroli.”

Biuro Rachunkowe “EKSPERT” Elżbieta Skibicka