IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEJ FIRMY

Prawdopodobnie zatrudniasz kilkudziesięciu pracowników w różnych formach umów o pracę i dobrze wiesz jak działa rynek. Jak możemy Ci pomóc?

Jesteśmy dla Ciebie zaangażowanym partnerem w Twoim biznesie. Dostarczymy Ci zarówno dopasowany do wymagań sprzęt jak i biznesowe oprogramowanie przyspieszające rozwój firmy. Oferujemy Ci esencję całej wiedzy i możliwości technologicznych Varico®

Podejmiemy się każdego wyzwania – w końcu nasze funkcjonalności muszą być efektywne i odpowiadać przede wszystkim Tobie!

Otrzymasz od nas:

 • oprogramowanie do pełnej księgowości i sprawnej obsługi kard (KsH + RP Ekspert)
 • oprogramowanie do pełnej obsługi sprzedaży wraz z gospodarką wielomagazynową (ObSp Ekspert)
 • bazę ponad 3000 aktualnych formularzy, druków, umów i deklaracji dzięki programowi Varico Przyjazne Formularze (VPF) w pakiecie Multifirma
Chcemy dawać Ci to co najpotrzebniejsze, dlatego dostaniesz dodatkowo:
 • możliwość wykreowania indywidualnego rozwiązania w postaci modyfikacji standardowego oprogramowania
 • możliwość tworzenia całkowicie nowych aplikacji na zamówienie
.

.

Pytania? Skontaktuj się z nami

Oferty przystosowane do potrzeb większych spółek

Pakiet Varico dla Dojrzałych Firm

Dzięki pakietowi zyskasz wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do skutecznego prowadzenia działalności. W biznesie trzeba myśleć długoterminowo, więc dajemy wam narzędzia, które ułatwią wam pracę codzienną. Wiemy jak zmienia się rynek, więc funkcjonalności w programach pakietu KsH + RP są stale aktualizowane i dodawane. Najefektywniejszym rozwiązaniem dla dojrzałych firm są programy KsH + RP w wersji Ekspert oraz ObSp wielomagazynowe Ekspert wraz z Varico Przyjazne Formularze w wersji multifirma. Wybierając takie rozwiązanie – oszczędzasz!

2698,00zł netto na 1 rok
Cena promocyjna
1899,00zł netto na 1 rok

WIĘCEJ FUNKCJONALNOŚCI

Pakiet KsH + RP Ekspert

Księga Handlowa KsH + Rozliczenie Płac RP w wersji Ekspert pozwoli Ci na efektywne prowadzenie pełnej księgowości oraz sprawną obsługę kadr nawet w największych przedsiębiorstwach. Dzięki pakietowi KsH + RP oszczędzasz pieniądze oraz czas – możesz korzystać z wszystkich funkcjonalności w 1 miejscu.

WIĘCEJ FUNKCJONALNOŚCI

Program obsługa sprzedaży ObSp Ekspert

Obsługa Sprzedaży ObSp w wersji Ekspert pozwoli Ci na efektywne prowadzenie umożliwia sprawne wystawianie faktur i efektywne zarządzanie magazynem w firmie każdej wielkości! Wersja Ekspert dodatkowo daje Ci możliwość obsługi sprzedaży ratalnej, deklaracja INTRASTAT, obsługę produkcji – komplementacja wyrobów, obsługę transportu, a nawet Eksport danych dotyczących współpracy zagranicznej do programów KPiR®i KsH®.

WIĘCEJ FUNKCJONALNOŚCI

Varico Przyjazne Formularze

Dzięki Varico Przyjazne Formularze masz dostęp do bazy 3000 formularzy w jednym miejscu. Wszelkie umowy z RODO nie będą Ci obce. Nie muszę Ci mówić jaka to wygoda, oszczędność czasu i szybkość – zadbaliśmy także o ich elektroniczną wysyłkę.

ObSp Ekspert

1 19900
netto rocznie
 • Sprzedaż Ratalna
 • Obsługa produkcji
 • Obsługa transportu
 • Pobierz i wypróbuj

KsH + RP Ekspert

189900
netto rocznie
 • Wiele Firm
 • Zaawansowane opcje raportowania
 • Gwarancja Odtworzenia Danych
 • Pobierz i wypróbuj

VPF Multifirma

19900
netto rocznie
 • Dowolna liczba formularzy
 • Licencja na 5 urządzeń
 • Formularze dla 5 firm
 • Pobierz i wypróbuj

Oprogramowanie sprzedawane w pakietach jest w cenie promocyjnej, odnowienie licencji 4 Inclusive na programy jest liczone wg cen pojedynczych programów.

Wybierając oprogramowanie Varico otrzymujesz roczną Licencję 4 Inclusive w ramach której otrzymasz

Wsparcie techniczne i aktualizacje

Atrakcyjne rabaty w kolejnych latach (do 70%)

Dostęp do bazy wiedzy i filmów instruktażowych

Wieczyste prawo do korzystania z programu

Dodatkowe możliwości

Przyjazna Faktura

Dzięki PrzyjaznejFakturze na Twoich fakturach pojawi się sympatyczny ludzik, który umożliwi Klientom wygodne opłacenie faktur za pomocą telefonu.
Coraz więcej osób aktywnie korzysta ze swojego telefonu również w obszarze płatności. Możliwość prostej i szybkiej zapłaty zwiększa szansę na terminowe uregulowanie należności. Dzięki PrzyjaznejFakturze wysyłasz Klientom jasny sygnał, że Twoja firma podąża za najnowszymi rozwiązaniami.

Dowiedz się więcej

Gwarancja Odtworzenia Danych

GOD to w pełni zintegrowana z oprogramowaniem Varico usługa gwarantująca bezpieczeństwo oraz odtworzenie Twoich firmowych dokumentów w sytuacji ich utraty. GOD można również wypróbować za darmo przez 30 dni.

 • Archiwizacja danych online
 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Profesjonalna pomoc w odzyskaniu plików
Dowiedz się więcej

Usługi serwisowe Varico

Varico® współpracuje z przedsiębiorstwami w ramach stałych umów serwisowych obejmujących kompleksową obsługę informatyczną jak i świadczy wszelkiego rodzaju usługi informatyczne realizowane w ramach pojedynczego zlecenia.

Klient indywidualny bądź biznesowy może więc skorzystać z naszej pomocy w zakresie konkretnego rozwiązania, często niewielkiego problemu informatycznego: awaria systemu, problem z instalacją i konfiguracją oprogramowywania lub sprzętu. Zapewnimy Twojej firmie kompleksową obsługę w zakresie IT.

Dowiedz się więcej

Szkolenia z oprogramowania Varico

Biegła znajomość programu, z którego korzystasz niewątpliwie pozwala zwiększyć efektywność Twojej pracy. W Varico wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi naszych programów.

Szkolenia te mają na celu ułatwienie Twojej pracy oraz oszczędność Twojego czasu poprzez zautomatyzowanie procesów. Każde szkolenie jest indywidualnie przygotowywane i dostosowywane do Twoich potrzeb, ponieważ dla nas każdy Klient to partner w biznesie.

Dowiedz się więcej
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!