Rozwiązania dla dojrzałych przedsiębiorstw

Zatrudniasz kilkudziesięciu pracowników w różnych formach umów o pracę. Jesteśmy dla Ciebie zaangażowanym partnerem w Twoim biznesie. Dostarczymy Ci zarówno sprzęt jak i biznesowe oprogramowanie. Oferujemy Ci esencję całej wiedzy i możliwości technologicznych Varico®.

Otrzymasz oprogramowanie do pełnej księgowości oraz do pełnej obsługi sprzedaży wraz z gospodarką wielomagazynową. Z naszego doświadczenia wynika także, iż często przedsiębiorstwa tego typu oczekują indywidualnych rozwiązań w postaci modyfikacji standardowego oprogramowania oraz tworzenia całkowicie nowych aplikacji na zamówienie. Możesz na nas liczyć również i w tej sytuacji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Oferty przystosowane do potrzeb większych spółek

Pakiet Varico Spółki

Dzięki pakietowi Spółki zyskasz wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do skutecznego prowadzenia działalności. W skład pakietu wchodzą KsH i RP w wersji pojedynczej oraz ObSp Magazyn wraz z Gwarancją Odtworzenia Danych w cenie 1899 zł. Wybierając pakiet oszczędzasz niemal 400 złotych.

2297,00zł netto na 1 rok
Cena promocyjna
1899,00zł netto na 1 rok

Dowiedz się więcej

Pakiet KsH + Rozliczenie Płac RP

Księga Handlowa KsH wraz z modułem RP pozwoli Ci na efektywne prowadzenie pełnej księgowości oraz sprawną obsługę kadr nawet w największych przedsiębiorstwach. Dzięki pakietowi KsH + RP oszczędzasz pieniądze oraz możesz korzystać z wszystkich funkcjonalności w 1 miejscu.

ObSp Wielomagazynowa

74900
netto rocznie
 • Wiele magazynów
 • Kontrola stanów
 • Rotacje magazynowe
 • Pobierz i wypróbuj

KsH Pojedyncza + GOD

184800
netto rocznie
 • 1 Firma
 • Elastyczny plan kont
 • Gwarancja Odtworzenia Danych
 • Pobierz i wypróbuj

VPF Multifirma

19900
netto rocznie
 • Dowolna liczba formularzy
 • Licencja na 5 urządzeń
 • Formularze dla 5 firm
 • Pobierz i wypróbuj

Oprogramowanie sprzedawane w pakietach jest w cenie promocyjnej, odnowienie licencji 4 Inclusive na programy jest liczone wg cen pojedynczych programów.

Wybierając oprogramowanie Varico otrzymujesz roczną Licencję 4 Inclusive w ramach której otrzymasz

Wsparcie techniczne i aktualizacje

Atrakcyjne rabaty w kolejnych latach (do 70%)

Dostęp do bazy wiedzy i filmów instruktażowych

Wieczyste prawo do korzystania z programu

Dodatkowe możliwości

Przyjazna Faktura

Dzięki PrzyjaznejFakturze na Twoich fakturach pojawi się sympatyczny ludzik, który umożliwi Klientom wygodne opłacenie faktur za pomocą telefonu.
Coraz więcej osób aktywnie korzysta ze swojego telefonu również w obszarze płatności. Możliwość prostej i szybkiej zapłaty zwiększa szansę na terminowe uregulowanie należności. Dzięki PrzyjaznejFakturze wysyłasz Klientom jasny sygnał, że Twoja firma podąża za najnowszymi rozwiązaniami.

Dowiedz się więcej

Gwarancja Odtworzenia Danych

GOD to w pełni zintegrowana z oprogramowaniem Varico usługa gwarantująca bezpieczeństwo oraz odtworzenie Twoich firmowych dokumentów w sytuacji ich utraty. GOD można również wypróbować za darmo przez 30 dni.

 • Archiwizacja danych online
 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Profesjonalna pomoc w odzyskaniu plików
Dowiedz się więcej

Usługi serwisowe Varico

Varico® współpracuje z przedsiębiorstwami w ramach stałych umów serwisowych obejmujących kompleksową obsługę informatyczną jak i świadczy wszelkiego rodzaju usługi informatyczne realizowane w ramach pojedynczego zlecenia.

Klient indywidualny bądź biznesowy może więc skorzystać z naszej pomocy w zakresie konkretnego rozwiązania, często niewielkiego problemu informatycznego: awaria systemu, problem z instalacją i konfiguracją oprogramowywania lub sprzętu. Zapewnimy Twojej firmie kompleksową obsługę w zakresie IT.

Dowiedz się więcej

Szkolenia z oprogramowania Varico

Biegła znajomość programu, z którego korzystasz niewątpliwie pozwala zwiększyć efektywność Twojej pracy. W Varico wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi naszych programów.

Szkolenia te mają na celu ułatwienie Twojej pracy oraz oszczędność Twojego czasu poprzez zautomatyzowanie procesów. Każde szkolenie jest indywidualnie przygotowywane i dostosowywane do Twoich potrzeb, ponieważ dla nas każdy Klient to partner w biznesie.

Dowiedz się więcej
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!