Z nami rozwiniesz skrzydła

Wielu z pośród naszych Klientów to firmy, które od niedawna prowadzą działalność gospodarczą. Dla firm startujących chcemy być partnerem, który dostarczy podstawowe rozwiązania IT, a także będziemy służyć swoim kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Potrzeby wzrastają razem z Twoją firmą

Mamy pełną świadomość, że rozwiązania informatyczne, które sprawdzały się na początkowym etapie prowadzenia biznesu, mogą okazać się niewystarczające w kolejnym roku. Specjalnie dla takich Użytkowników przygotowaliśmy nową promocję Z nami rozwiniesz skrzydła, w której mogą rozszerzyć posiadaną Wersją Pojedynczą programu (KPiR, KsH, RP) lub Wersję Usługi (ObSp) na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Jak podwyższyć wersję?

Wystarczy skontaktować się z jakimkolwiek Centrum Klienta Biznesowego Varico i dopłacić różnicę pomiędzy ceną posiadanej wersji Pojedynczej (lub Usługi w przypadku ObSp), a wyższą wersją z której chcą Państwo korzystać.

Dla przykładu: KPiR Pojedyncza kosztuje 549 zł netto, a KPiR Ekspert 949 zł netto, kwota przejścia to 400 zł netto.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Centum Klienta Biznesowego Varico.

Rok gwarancji na program GRATIS

Wszyscy użytkownicy ObSp Usługi lub KPiR Pojedyncza, którzy zdecydują się na przejście na wyższą wersję, otrzymają bezpłatnie rok gwarancji na nowy program. Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest podjęcie decyzji o rozszerzeniu programu pomiędzy 9 a 12 miesiącem gwarancji.

Sprawdź pozostałe promocje