Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych programów uporządkowanym według ich poszczególnych grup.

program księga przychodów i rozchodów

KsH® umożliwia prowadzenie pełnej księgowości bazującej na elastycznym planie kont w przedsiębiorstwach o dowolnym profilu działalności oraz w jednostkach budżetowych. Program umożliwia realizację wszelkich zaawansowanych operacji księgowych, począwszy od kompletnej obsługi rozrachunków i rozliczeń z kontrahentami, obsługi systemu e-Deklaracje, a kończąc na możliwości generowania licznych raportów i zestawień. W zależności od wersji pozwala prowadzić księgowość 1 lub wielu firm, a specjalnie dla biur rachunkowych przygotowaliśmy rozwiązania znacząco ułatwiają codzienną pracę.

program księga przychodów i rozchodów

KPiR® to program przeznaczony do prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji ryczałtowej w małych i średnich firmach.Program ten umożliwia prowadzenie ewidencji kosztów i zakupów, wystawianie deklaracji podatkowych i ZUS, pełną obsługę środków trwałych oraz ewidencjonowanie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży. W zależności od wersji program KPiR® pozwala prowadzić księgowość jednej lub wielu firm. Każda wersja programu obsługuje system e-Deklaracje, pozwalający wysłać elektronicznie deklaracje podatkowe na serwer Ministerstwa Finansów.

program księga przychodów i rozchodów

Obsługa Sprzedaży ObSp® umożliwia sprawne wystawianie faktur i zarządzanie magazynem w firmie praktycznie każdej wielkości. Program spełnia wiele funkcji jednocześnie. Począwszy od podstawowej funkcjonalności, jaką jest wystawianie faktur, przez obsługę operacji kasowych i bankowych, prowadzenie gospodarki magazynowej, a skończywszy na licznych zestawieniach i analizach.

Wersja Cena
ObSp® Usługi 349,00 zł
ObSp® Magazyn 649,00 zł
ObSp® Wielomagazynowa 899,00 zł
ObSp® Ekspert 1099,00 zł
program księga przychodów i rozchodów

Rozliczenie Płac RP jako program kadrowo-płacowy przeznaczony do obsługi kadr w małych i średnich przedsiębiorstwach, skutecznie wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi pracowników.

Wersja Cena
RP wersja pojedyncza 849,00 zł
RP wersja Ekspert 1049,00 zł
program księga przychodów i rozchodów

Varico Przyjazne Formularze zapewnia szybkie i wygodne wypełnianie formularzy, deklaracji, druków i umów w każdej firmie.

Usługi Cena Cena zdalnie
Gwarancja Odtworzenia Danych 99,00 zł 99,00 zł
Pakiet SMS dla programów Varico – 1000 SMS 120,00 zł 120,00 zł
Prezentacje programów bezpłatnie bezpłatnie
Instalacja i konfiguracja programu Varico 250,00 zł 200,00 zł
Instalacja programu wraz z otwarciem nowego roku podatkowego dla 1 stanowiska 300,00 zł 250,00 zł
Instalacja programu wraz z otwarciem nowego roku podatkowego dla 2-5 stanowisk 400,00 zł 300,00 zł
Instalacja programu wraz z otwarciem nowego roku podatkowego powyżej 5 stanowisk indywidualna wycena indywidualna wycena
Pomoc w konfiguracji systemu operacyjnego, bibliotek, usług potrzebnych do pracy programu (dotyczy bardziej skomplikowanych konfiguracji sprzętowo-systemowych np. serwerów Linux) 250,00 zł 200,00 zł
Tworzenie szablonów księgowych przy wpisywaniu i imporcie danych w KsH 300,00 zł sztuka 300,00 zł sztuka
Tworzenie szablonów księgowych przy wpisywaniu i imporcie danych w KsH (sprzedaż, zakup + jeden dowolny) 500,00 zł sztuka 500,00 zł sztuka
Szkolenie z obsługi programów Varico 250 zł za każdą rozpoczętą godzinę 200 zł za każdą rozpoczętą godzinę
Dojazd do klienta poza miasto (Poznań, Bydgoszcz) 1,50 zł/km nie dotyczy
Usługi Ekspresowe (usługi zamawiane do godziny 10:00 tego samego dnia) +50%  ceny wyjściowej +50% ceny wyjściowej
Programy Cena
AVG Antywirus 1 stanowisko na 1 rok  98,36 zł
AVG Antywirus 3 stanowiska na 1 rok  147,96 zł
AVG Antywirus 3 stanowiska na 2 lata  221,94 zł
AVG Internet Security 1 stanowisko na 1 rok  139,83 zł
AVG Internet Security 1 stanowisko na 2 lata  217,07 zł
AVG Internet Security 3 stanowiska na 1 rok  182,92 zł
AVG Internet Security 3 stanowiska na 2 lata  282,92 zł
AVG PC TuneUp 1 stanowisko na 1 rok  115,44 zł
AVG PC TuneUp 3 stanowiska na 1 rok  163,41 zł
AVG PC TuneUp 1 stanowisko na 2 lata 172,35 zł

Cena programu obejmuje: licencję upoważniającą do wieczystego użytkowania aplikacji oraz licencję 4 Inclusive na okres 1 roku. Dzięki oferowanej przez Varico licencji 4 Inclusive masz nieograniczony czasowo serwis telefoniczny oraz nielimitowany dostęp do aktualizacji (przez rok od daty zakupu).

Wszystkie kwoty są cenami netto (bez VAT) oraz dotyczą jednego stanowiska. Wersje sieciowe:drugie stanowisko rabat -50% ceny, trzecie i kolejne – rabat -60% ceny. Cennik nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

rabaty_os czasu2

Rabat na odnowienie licencji 4 Inclusive – Klient kupujący program otrzymuje licencję 4 Inclusive na rok. Odnowienie licencji 4 Inclusive na kolejne 12 miesięcy premiowane jest rabatem 50% ceny rynkowej programu. Nasi lojalni Klienci, którzy współpracują z nami dłużej niż 2 lata, cieszą się już 70% zniżką na zakup kolejnych odnowień licencji.

Warunkiem otrzymania rabatu jest odnowienie licencji 4 Inclusive programu w przeciągu 2 tygodni od wygaśnięcia licencji. Jeśli to nie nastąpi – Klient, który jest z nami więcej niż dwa lata otrzymuje przy odnowieniu rabat w wysokości 50% ceny netto programu.

Uwaga: Powyższe rabaty tj. rabat na kolejne stanowiska w wersjach sieciowych jak i upust na odnowienie licencji nie dotyczą programów w wersji START.

Oprogramowanie sprzedawane w pakietach jest w cenie promocyjnej, odnowienie licencji 4 Inclusive na programy jest liczone wg cen pojedynczych programów.
* Cena promocyjna przy zakupie zestawu razem z Rozliczeniem Płac. Odnowienie licencji 4 Inclusive na programy KPiR®+RP lub KsH®+RP jest liczone od ceny pojedynczych programów a nie zestawu.