Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszych programów uporządkowanym według ich poszczególnych grup.

program księga przychodów i rozchodów

KsH® umożliwia prowadzenie pełnej księgowości bazującej na elastycznym planie kont w przedsiębiorstwach o dowolnym profilu działalności oraz w jednostkach budżetowych. Program umożliwia realizację wszelkich zaawansowanych operacji księgowych, począwszy od kompletnej obsługi rozrachunków i rozliczeń z kontrahentami, obsługi systemu e-Deklaracje, a kończąc na możliwości generowania licznych raportów i zestawień. W zależności od wersji pozwala prowadzić księgowość 1 lub wielu firm, a specjalnie dla biur rachunkowych przygotowaliśmy rozwiązania znacząco ułatwiają codzienną pracę.

program księga przychodów i rozchodów

KPiR® to program przeznaczony do prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji ryczałtowej w małych i średnich firmach.Program ten umożliwia prowadzenie ewidencji kosztów i zakupów, wystawianie deklaracji podatkowych i ZUS, pełną obsługę środków trwałych oraz ewidencjonowanie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży. W zależności od wersji program KPiR® pozwala prowadzić księgowość jednej lub wielu firm. Każda wersja programu obsługuje system e-Deklaracje, pozwalający wysłać elektronicznie deklaracje podatkowe na serwer Ministerstwa Finansów.

program księga przychodów i rozchodów

Obsługa Sprzedaży ObSp® umożliwia sprawne wystawianie faktur i zarządzanie magazynem w firmie praktycznie każdej wielkości. Program spełnia wiele funkcji jednocześnie. Począwszy od podstawowej funkcjonalności, jaką jest wystawianie faktur, przez obsługę operacji kasowych i bankowych, prowadzenie gospodarki magazynowej, a skończywszy na licznych zestawieniach i analizach.

Wersja Cena
ObSp® Usługi 299,00 zł
ObSp® Magazyn 549,00 zł
ObSp® Wielomagazynowa 749,00 zł
ObSp® Ekspert 1199,00 zł
program księga przychodów i rozchodów

Rozliczenie Płac RP jako program kadrowo-płacowy przeznaczony do obsługi kadr w małych i średnich przedsiębiorstwach, skutecznie wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi pracowników.

Wersja Cena
RP wersja pojedyncza 799,00 zł
RP wersja Ekspert 999,00 zł
program księga przychodów i rozchodów

Varico Przyjazne Formularze zapewnia szybkie i wygodne wypełnianie formularzy, deklaracji, druków i umów w każdej firmie.

Usługi Cena
Gwarancja Odtworzenia Danych 99,00 zł
Pakiet SMS dla programów Varico – 1000 SMS 120,00 zł

Cena programu obejmuje: licencję upoważniającą do wieczystego użytkowania aplikacji oraz licencję 4 Inclusive na okres 1 roku. Dzięki oferowanej przez Varico licencji 4 Inclusive masz nieograniczony czasowo serwis telefoniczny oraz nielimitowany dostęp do aktualizacji (przez rok od daty zakupu).

Wszystkie kwoty są cenami netto (bez VAT) oraz dotyczą jednego stanowiska. Wersje sieciowe:drugie stanowisko 50% ceny, trzecie i kolejne – tylko 40% ceny. Cennik nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

rabaty_os czasu2

Rabat na odnowienie licencji 4 Inclusive – Klient kupujący program otrzymuje licencję 4 Inclusive na rok. Odnowienie licencji 4 Inclusive na kolejne 12 miesięcy premiowane jest rabatem 50% ceny rynkowej programu. Nasi lojalni Klienci, którzy współpracują z nami dłużej niż 2 lata, cieszą się już 70% zniżką na zakup kolejnych odnowień licencji.

Warunkiem otrzymania rabatu jest odnowienie licencji 4 Inclusive programu do końca miesiąca, w którym licencja wygasa. Jeśli to nie nastąpi – Klient, który jest z nami więcej niż dwa lata otrzymuje przy odnowieniu rabat w wysokości 50% ceny netto programu.

Uwaga: Powyższe rabaty tj. rabat na kolejne stanowiska w wersjach sieciowych jak i upust na odnowienie licencji nie dotyczą programów w wersji START.

Oprogramowanie sprzedawane w pakietach jest w cenie promocyjnej, odnowienie licencji 4 Inclusive na programy jest liczone wg cen pojedynczych programów.
* Cena promocyjna przy zakupie zestawu razem z Rozliczeniem Płac. Odnowienie licencji 4 Inclusive na programy KPiR®+RP lub KsH®+RP jest liczone od ceny pojedynczych programów a nie zestawu.