Jesteśmy otwarci na wszystkie formy współpracy. Promujemy szeroko telepracę jako formę dającą większą elastyczność nie zmniejszając przy tym efektywności. Dominują u nas umowy o pracę, ale współpracujemy także na zasadach umów zlecenia głównie w przypadku studentów, którzy nie mają możliwości pracy w regularnych godzinach. Zdarzają nam się umowy o dzieło w przypadkach, gdy mamy do wykonania konkretne prace zakończone z góry łatwym do określenia rezultatem.

W przypadku stanowisk, na których preferujemy umowy o pracę zatrudniamy na 3 miesięczny okres próbny a następnie z reguły na umowę na czas określony w wymiarze jednego roku. Taka umowa jest później przedłużana w formie umowy na czas nieokreślony. Okres próbny może ulec skróceniu w zależności od szybkości wdrożenia pracownika.

Praktyki i staże

Wiemy jak bardzo ważny jest właściwy start. Jesteśmy firmą, w której nie tylko jest to możliwe, ale także odnosimy dzięki temu wspólny sukces. Oczekujemy sporo, ale wkładamy również dużo. Za pracę oczywiście płacimy, ale również szkolimy i wdrażamy. I nikt u nas na praktyce nie parzy kawy, no chyba, że samemu sobie 😉 .

Jeśli chcesz zdobyć płatną praktykę i staż a jesteś programistą, informatykiem, sprzedawcą to jesteśmy dla Ciebie stworzeni. Także bardzo chętnie będziemy współpracować w zakresie marketingu i PR.

Jeśli chcesz u nas praktykować lub odbyć płatny staż pisz: praktyki@varico.pl.

Docenili nas studenci Wyższej Szkoły Bankowej, dzięki czemu staliśmy się Biznesowym Partnerem Wyższej Szkoły Bankowej.

Chcesz się rozwijać i współpracować w zakresie marketingu? Napisz: marketing@varico.pl