Praca zdalna z programami Varico

Dzięki opcji pracy zdalnej możesz razem ze swoimi pracownikami korzystać z programów Varico również poza miejscem pracy. To znakomita okazja do efektywnego wykorzystania czasu, zatrudnienia pracowników z innych miast lub szybkiego reagowania na bieżące potrzeby.

Powiedz nam jakie masz potrzeby

Skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym, aby poznać szczegóły oferty.

Skontaktuj się z nami

Zalety pracy zdalnej

Praca na ciągle aktualizowanym serwerze

Dostęp w każdym miejscu i czasie

Współpraca z każdym systemem

Praca na urządzeniach mobilnych

Dzięki pracy zdalnej możesz optymalizować koszty oraz zapewnić sobie elastyczność w działaniu. Twoi pracownicy nie będą już ograniczeni do sztywnych godzin pracy w biurze – mogą pracować również ze swojego domu korzystając z własnego sprzętu.

Specjaliści z zespołu Varico dostarczą Ci w pełni gotowe produkty i rozwiązania, które zapewnią komfortową pracę w każdych warunkach. Pozwala to korzystać z naszego oprogramowania również na komputerach z systemami MacOS oraz Linux.

programy_varico_na_mac_os
programy_varico_na_tablecie
Możliwości serwera pozwalającego na pracę zdalną sięgają jeszcze dalej. Oprócz oprogramowania Varico możesz wykorzystać go również do innych celów i instalować niezbędne Ci narzędzia. Specjaliści Varico pomogą Ci również w przypadku aktualizacji naszych programów.

Jeżeli korzystasz ze smartfona lub tableta, praca zdalna Varico umożliwi Ci również dostęp do naszego oprogramowania z urządzeń mobilnych. Możesz teraz księgować operacje, wystawiać faktury i wiele innych czynności za pomocą urządzenia, które zawsze masz przy sobie.

Wybierając programy Varico i serwer do pracy zdalnej otrzymujesz roczną Licencję 4 Inclusive w ramach której otrzymasz

Wsparcie techniczne i aktualizacje

Atrakcyjne rabaty w kolejnych latach (do 70%)

Wieczyste prawo do korzystania z programu