Rozwiązania dla mikroprzedsiębiorstw

Mikroprzedsiębiorstwa to takie, które niedawno otworzyły działalność gospodarczą lub dopiero zamierzają to uczynić. Firma taka zazwyczaj prowadzi samodzielnie działalność albo zatrudnia pracowników na umowę zlecenie lub o dzieło i pracuje na jednym komputerze z dostępem do Internetu.

Dla mikroprzedsiębiorstw chcemy być partnerem, który dostarczy podstawowe rozwiązania IT (oprogramowanie biurowe, komputer z dostępem do Internetu, jego instalacja i konfiguracja), a także będzie służyć swoim ponad 25 letnim doświadczeniem w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Oferty przystosowane do potrzeb mikro firm

Dowiedz się więcej

Pakiet KPiR + Rozliczenie Płac RP wersja pojedyncza

Zapewnij sobie kompleksowa obsługę księgowości oraz kadr w swojej firmie dzięki pakietowi Książka Przychodów i Rozchodów wraz z Rozliczeniem Płac. KPiR + RP to korzystna cena oraz bogaty pakiet możliwości, który gwarantuje Ci wygodne zarządzanie przedsiębiorstwem.

Obsługa sprzedaży ObSp Usługi

Obsługa Sprzedaży ObSp® to program, który pozwala na automatyczne wystawianie faktur, obsługę operacji kasowych i bankowych oraz prowadzenie wszechstronnej gospodarki magazynowej. Wersja Usługi dodatkowo daje Ci możliwość prowadzenia ewidencji zakupów, wystawiania faktur pro-forma, możliwość pracy sieciowej oraz obsługi drukarek.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Varico Przyjazne Formularze Wersja Pojedyncza

Dzięki Varico Przyjazne Formularze masz dostęp do bazy 3000 formularzy w jednym miejscu. Wszelkie umowy z RODO nie będą Ci obce. Nie muszę Ci mówić jaka to wygoda, oszczędność czasu i szybkość – zadbaliśmy także o ich elektroniczną wysyłkę.

ObSp Usługi

29900
netto rocznie
 • Ewidencja zakupów
 • Możliwość pracy sieciowej
 • Obsługa drukarek
 • Pobierz i wypróbuj

Pakiet KPiR+RP Wersja Pojedyncza

84900
netto rocznie
 • Dowolna liczba środków trwałych
 • Dowolna liczba samochodów
 • Masowy podpis e-deklaracji
 • Pobierz i wypróbuj

VPF Wersja Pojedyncza

9900
netto rocznie
 • Dowolna liczba formularzy
 • Licencja na 1 urządzenie
 • Formularze dla 1 firmy
 • Pobierz i wypróbuj

Oprogramowanie sprzedawane w pakietach jest w cenie promocyjnej, odnowienie licencji 4 Inclusive na programy jest liczone wg cen pojedynczych programów.

Wybierając oprogramowanie Varico otrzymujesz roczną Licencję 4 Inclusive w ramach której otrzymasz

Wsparcie techniczne i aktualizacje

Atrakcyjne rabaty w kolejnych latach (do 70%)

Dostęp do bazy wiedzy i filmów instruktażowych

Wieczyste prawo do korzystania z programu

Dodatkowe możliwości

Gwarancja Odtworzenia Danych

GOD to w pełni zintegrowana z oprogramowaniem Varico usługa gwarantująca bezpieczeństwo oraz odtworzenie Twoich firmowych dokumentów w sytuacji ich utraty. GOD można również wypróbować za darmo przez 30 dni.

 • Archiwizacja danych online
 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Profesjonalna pomoc w odzyskaniu plików
Dowiedz się więcej

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Twoja satysfakcja jest kluczowym elementem naszej strategii sukcesu, dlatego jako pierwsi na polskim rynku IT wprowadziliśmy jasno sformułowaną i niepowtarzalną gwarancję na nasze oprogramowanie.
Jeżeli kiedykolwiek, w trakcie trwania licencji 4 Inclusive zechcesz przerwać jej obowiązywanie, to zwrócimy Tobie pieniądze za niewykorzystany czas gwarancji!

Dowiedz się więcej

Varico® na START

Oferta skierowana jest do właścicieli firm, które działają na rynku, krócej niż 6 miesięcy i nie wiedzą, jakie oprogramowanie finansowo-księgowe wybrać. Jeśli potrzebujesz zatem pomocy, fachowego doradztwa, niezawodnych programów, a dodatkowo chcesz prowadzić firmowe rozrachunki zgodnie z obowiązującym prawem? Nie wahaj się i skorzystaj z promocji „Varico® na START”.

Decydując się na zakup oprogramowania Varico® możesz otrzymać nawet 20 % rabatu.

Dowiedz się więcej
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!