Rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw

Twoja firma rozwija się, zatrudniasz już kilku lub kilkunastu pracowników w różnych formach umów o pracę. Jesteś przedsiębiorcą i potrzebujesz wsparcia informatycznego. Jesteśmy dla Ciebie zaangażowanym partnerem w Twoim biznesie. Dostarczymy Ci zarówno sprzęt jak i biznesowe oprogramowanie.

Jeśli będziesz potrzebował możesz zawsze na nas liczyć. Otrzymasz wszechstronny pakiet oprogramowania obejmujący obsługę sprzedaży i gospodarki magazynowej, system zarządzania relacjami z klientem, system zarządzania treścią strony internetowej oraz pełną obsługę księgowości przedsiębiorstwa.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Oferty przystosowane do potrzeb sektora MŚP

Pakiet Varico Small Business

Dzięki pakietowi START zyskasz wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do dynamicznego rozwijania działalności. W skład pakietu wchodzą KPiR wersja Pojedyncza oraz ObSp Usługi wraz z Gwarancją Odtworzenia Danych w cenie 699. Wybierając pakiet oszczędzasz niemal 200zł.

897,00zł netto na 1 rok
Cena promocyjna
699,00zł netto na 1 rok

Dowiedz się więcej

Pakiet KPiR + Rozliczenie Płac RP

Zapewnij sobie kompleksowa obsługę księgowości oraz kadr w swojej firmie dzięki pakietowi Książka Przychodów i Rozchodów wraz z Rozliczeniem Płac. KPiR + RP to korzystna cena oraz bogaty pakiet możliwości, który gwarantuje Ci wygodne zarządzanie przedsiębiorstwem.

ObSp Usługi

29900
netto rocznie
 • Ewidencja zakupów
 • Faktury Pro-forma
 • Możliwość pracy sieciowej
 • Pobierz i wypróbuj

ObSp Magazyn

54900
netto rocznie
 • Obsługa 1 magazynu
 • Inwentaryzacja
 • Współpraca z e-sklepem
 • Pobierz i wypróbuj

KPiR Pojedyncza

49900
netto rocznie
 • Dowolna liczba środków trwałych
 • Dowolna liczba samochodów
 • Masowy podpis e-deklaracji
 • Pobierz i wypróbuj

VPF Pojedyncza

9900
netto rocznie
 • Dowolna liczba formularzy
 • Licencja na 1 urządzenie
 • Formularze dla 1 firmy
 • Pobierz i wypróbuj
Cena programu obejmuje: licencję upoważniającą do wieczystego użytkowania aplikacji oraz licencję 4 Inclusive na okres 1 roku. Dzięki oferowanej przez Varico licencji 4 Inclusive masz nieograniczony czasowo serwis telefoniczny oraz nielimitowany dostęp do aktualizacji (przez rok od daty zakupu).

Oprogramowanie sprzedawane w pakietach jest w cenie promocyjnej, odnowienie licencji 4 Inclusive na programy jest liczone wg cen pojedynczych programów. (Cena promocyjna przy zakupie zestawu razem z Rozliczeniem Płac. Odnowienie licencji 4 Inclusive na programy KPiR®+RP lub KsH®+RP jest liczone od ceny pojedynczych programów a nie zestawu).

rabaty_os czasu

Rabat na odnowienie licencji 4 Inclusive – Klient kupujący program otrzymuje licencję 4 Inclusive na rok. Odnowienie licencji 4 Inclusive na kolejne 12 miesięcy premiowane jest rabatem 50% ceny rynkowej programu. Nasi lojalni Klienci, którzy współpracują z nami dłużej niż 2 lata, cieszą się już 70% zniżką na zakup kolejnych odnowień licencji.

Wybierając oprogramowanie Varico otrzymujesz roczną Licencję 4 Inclusive w ramach której otrzymasz

Wsparcie techniczne i aktualizacje

Atrakcyjne rabaty w kolejnych latach (do 70%)

Dostęp do bazy wiedzy i filmów instruktażowych

Wieczyste prawo do korzystania z programu

Dodatkowe możliwości

Przyjazna Faktura

Dzięki PrzyjaznejFakturze na Twoich fakturach pojawi się sympatyczny ludzik, który umożliwi Klientom wygodne opłacenie faktur za pomocą telefonu.
Coraz więcej osób aktywnie korzysta ze swojego telefonu również w obszarze płatności. Możliwość prostej i szybkiej zapłaty zwiększa szansę na terminowe uregulowanie należności. Dzięki PrzyjaznejFakturze wysyłasz Klientom jasny sygnał, że Twoja firma podąża za najnowszymi rozwiązaniami.

Dowiedz się więcej

Gwarancja Odtworzenia Danych

GOD to w pełni zintegrowana z oprogramowaniem Varico usługa gwarantująca bezpieczeństwo oraz odtworzenie Twoich firmowych dokumentów w sytuacji ich utraty. GOD można również wypróbować za darmo przez 30 dni.

 • Archiwizacja danych online
 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Profesjonalna pomoc w odzyskaniu plików
Dowiedz się więcej

Usługi serwisowe Varico

Varico® współpracuje z przedsiębiorstwami w ramach stałych umów serwisowych obejmujących kompleksową obsługę informatyczną jak i świadczy wszelkiego rodzaju usługi informatyczne realizowane w ramach pojedynczego zlecenia.

Klient indywidualny bądź biznesowy może więc skorzystać z naszej pomocy w zakresie konkretnego rozwiązania, często niewielkiego problemu informatycznego: awaria systemu, problem z instalacją i konfiguracją oprogramowywania lub sprzętu. Zapewnimy Twojej firmie kompleksową obsługę w zakresie IT.

Dowiedz się więcej

Szkolenia z oprogramowania Varico

Biegła znajomość programu, z którego korzystasz niewątpliwie pozwala zwiększyć efektywność Twojej pracy. W Varico wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi naszych programów.

Szkolenia te mają na celu ułatwienie Twojej pracy oraz oszczędność Twojego czasu poprzez zautomatyzowanie procesów. Każde szkolenie jest indywidualnie przygotowywane i dostosowywane do Twoich potrzeb, ponieważ dla nas każdy Klient to partner w biznesie.

Dowiedz się więcej
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!