Gwarancja Odtworzenia Danych

Gwarancja Odtworzenia Danych zapewnia bezpieczeństwo Twoich dokumentów.

GOD to w pełni zintegrowana z oprogramowaniem Varico® usługa gwarantująca odtworzenie danych połączona z profesjonalną pomocą w odzyskaniu plików w przypadku ich utraty.

Zagwarantuj sobie bezpieczeństwo stanowiska pracy już od 99 zł netto rocznie

Zamów usługę

Zalety Gwarancji Odtworzenia Danych

Łatwość użytkowania

Łatwość użytkowania

Wystarczą 4 proste kroki by zapewnić sobie bezpieczeństwo dzięki Gwarancji Odtworzenia Danych. Masz również łatwy dostęp do wszystkich wersji plików.

Komfort pracy i wygoda

Komfort pracy i wygoda

Dzięki automatycznie wykonywanej archiwizacji danych z poziomu programu nie musisz więcej pamiętać o ręcznym wykonywaniu archiwum.

Nieograniczona przestrzeń dyskowa

Nieograniczona przestrzeń dyskowa

Usługa nie ma ograniczonej przestrzeni dyskowej i możesz w niej składować nieograniczoną liczbę archiwów z naszych programów.

Bezpieczeństwo Twoich danych

Bezpieczeństwo

Twoje pliki są w pełni bezpieczne, a dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu jedynie Ty masz do nich dostęp.

Opinie Klientów

„Korzystamy z programu KPiR+RP. Program nam się bardzo podoba. Sprawy finansowe są dla nas bardzo ważne, podobnie jak wszystko co jest związane z pracownikami. Program jest bardzo łatwy i szybko się go można nauczyć.”

Cech Rzemiosł Różnych w Żninie

Cech Rzemiosł Różnych w Żninie
„Korzystamy z programu ObSp i KPiR oraz mamy podpisaną stałą umowę serwisowa. Z programów jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasza księgowa sama się uczyła obsługi programów Varico, ponieważ są bardzo łatwe i dość intuicyjna. Bardzo podoba jej się księgowanie faktur korygujących, ponieważ w momencie księgowanie od razu pokazuje do jakie faktury jest korekta. Jeżeli chodzi o obsługę serwisową, to również jesteśmy bardzo zadowoleni. Obsługa jest sprawna i zawsze na czas. Nigdy nie jesteśmy pozostawieni sami sobie jak pojawi się problem.”

Anez

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z całej współpracy na przestrzeni ponad 20 lat.”

Wspólnota Mieszkaniowa Domów Parterowych przy ul. Monte Cassino

,,Jesteśmy z Wami od wielu lat i tak nam się spodobały programy, że nie chcemy nawet zapoznawać się z innymi. Szczególnie podoba nam się bliski kontakt oraz to, że z każdym pytaniem mogę się do Was zwrócić. Jeśli chodzi o sam program bardzo nam się podobają szablony w KPiR, które znacząco przyspieszają pracę, a nie każdy program ma takie możliwości.”

BT „POLMITUR” Adam Mike

,,Bardzo dobrze współpracuje się nam z Varico, dlatego polecamy Was wielu firmom i nadal będziemy polecać. Wszystkie poprawki i nowości są zawsze na czas także chylimy czoła za terminowość i skrupulatność. W programie najbardziej podoba nam się funkcja skrótów klawiszowych, które pozwalają uniknąć klikania i otwierania wielu okienek np. przycisk F8 przenoszący od razu do VAT-u. Jednym przyciskiem można od razu otworzyć potrzebną operacją. Bardzo podoba nam się Przyjazna Faktura i BARDZO żałuje, że nie ma więcej chętnych firm i nie wszyscy chcą to wprowadzić. Uważamy, że to świetne rozwiązanie bardzo ułatwiające i przyspieszające pracę, w skrócie wzorowa innowacja, rozwój i ułatwienie. Mamy ogromną nadzieję, że będzie się to rozwijać.”

Biuro Rachunkowe „FISKUS”W.Kapłon

,,Jesteśmy bardzo zadowoleni z korzystania z Waszego programu. Pracę bardzo ułatwia nam funkcja pobierania danych z GUS przy wprowadzeniu nowego klienta.”

Usługi Księgowe Marta Romaszkiewicz

,,Jesteśmy z Wami od 23 lat. Najbardziej zadowoleni jesteśmy z łatwości w obsłudze programu i porządku jaki w nim panuje tzn. że jest intuicyjny i posiada wszystkie potrzebne funkcje.”

METLAND Anna Kochman

,,Jesteśmy zachwyceni i programem z współpracą z Waszą firmą. Wiele razy mieliśmy propozycję i możliwość zmiany, ale absolutnie nie wchodzi to w grę. Mamy z Wami świetny kontakt, a co do programów to nigdy nie pracowaliśmy  na lepszych. Wszystko szybko się księguje, programy są intuicyjne, można skorzystać z dodatkowych formularzy dzięki VPF. Szczególnie podoba nam się możliwość, że w każdej chwili możemy otworzyć i zmienić coś w książce z poprzednich lat. Szczególnie przydaje się to w razie jakichś kontroli.”

Biuro Rachunkowe „EKSPERT” Elżbieta Skibicka

Gwarancja Odtworzenia Danych – GOD

Usługa GOD powstała w celu zapewnienia naszym Klientom poczucia pełnego bezpieczeństwa. Dane przechowywane w programach Varico są zarówno cenne jak i wrażliwe więc ich utrata może wiązać się z wymiernymi stratami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów postanowiliśmy pójść znacznie dalej oferując usługę wygodnej archiwizacji online zintegrowanej z oprogramowaniem Varico oraz gwarancji odtworzenia plików w przypadku ich utraty.

Umowa świadczenia usługi
Najczęściej zadawane pytania
[/one_half]
Zamów usługę

Jak skorzystać z Gwarancji Odtworzenia Danych?

Aktywuj usługę w swoim programie

Wydrukuj kod szyfrujący

Wyślij archiwum na serwer

Dane Twojej firmy są bezpieczne

Czy wiesz, że… Z naszej usługi korzystają już setki klientów!

0
Założenie konta zajmie Ci tylko 1 minutę
0
Jeden z naszych klientów zamieścił niemal 50 GB danych w centrum danych
0
Dzięki GOD dane odzyskiwano już ponad 100 razy
0
Nasi klienci umieścili już niemal 1500 GB danych w chmurze

Przewagi GOD nad archiwizacją online

Archiwizacja online jest dostępna już od kilku lat zarówno w Polsce jak i za granicą. Wszyscy dostawcy tej usługi oferują ją w modelu z ograniczonym pojemnościowo kontem użytkownika. W praktyce oznacza to, że użytkownik po zapełnieniu konta (co najpewniej nastąpi) musi albo ręcznie kasować starsze pliki albo wykupić dodatkową pojemność.

Gwarancja Odtworzenia Danych posiada konto, które nie jest ograniczone pojemnością. Programy zapewniające archiwizację online często nie są zintegrowane z oprogramowaniem firmowym, co utrudnia ich użycie i jest zawodne. Instalacja takich programów jest czasami dość kłopotliwa, a ich konfiguracja bywa nie lada wyzwaniem.

Usługa Gwarancji Odtworzenia Danych jest w pełni zintegrowana z oprogramowaniem Varico®, a jej instalacja przebiega w ramach instalacji programu. Najważniejsze jednak, że w przypadku utarty plików nie zostajesz bez pomocy. Specjaliści Varico pomogą Ci w odzyskaniu plików nie narażając na starty i dodatkowe koszty. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji w każdym przypadku konieczności odzyskania danych. Szczególnie w przypadku gdy Twoje najnowsze dane są częściowo uszkodzone dokładamy starań aby połączyć je ze starszymi wersjami i uzyskać ich maksymalną aktualność.

Cecha Archiwizacja GOD
Pojemność konta użytkownika Ograniczona Nieograniczona
Integracje z oprogramowaniem Żadna lub ograniczone Pełna
Instalacja i konfiguracja Często skomplikowana Prosta
Sytuacja w przypadku uszkodzenia plików
Samodzielna praca nad odzyskaniem danych Pełne wsparcie gwarantowane przez Varico