Zyskaj kompleksową promocję swojej firmy w internecie!

Nowoczesny sklep internetowy, łatwy w zarządzaniu i modyfikacji, dostosowany do wymogów branży oraz Twoich preferencji. Niemożliwe? A jednak!

Już dziś przyspiesz rozwój swojej firmy dzięki naszej wyjątkowej ofercie. Opisz nam swój biznes, a my przeanalizujemy Twoje potrzeby i wdrożymy rozwiązania spełniające Twoje oczekiwania. Wdrożenie internetowego sklepu zintegrowanego z programem ObSp® przyniesie znaczne korzyści dla Twojej firmy w wielu obszarach jej działalności.

Pamiętaj, że sklep internetowy to nie tylko dobry doradca, ale także internetowy katalog produktów, który będzie zachętą do odwiedzenia stacjonarnego sklepu. Obecnie wielu klientów najpierw przegląda oferty w domu, a dopiero później wybiera się do sklepu na zakupy.

Zapytaj naszego Doradcę Biznesowego IT o indywidualną ofertę, w zakres której wchodzą:

 • licencja na e-sklep marki IsoShop.pl;
 • indywidualny szablon graficzny sklepu dostosowany do branży;
 • domena.pl oraz specjalizowany hosting od producenta IsoShop.pl;
 • rok aktualizacji IsoShop.pl oraz pełne wsparcie techniczne;
 • moduł integrujący ObSp dla Windows z IsoShop.pl.
programy ksiegowe
 • Integracja z ObSp®
 • Aktualizacje oraz wsparcie techniczne
 • Projekt graficzny e-sklepu GRATIS
Internet w Polsce ma już 21 mln użytkowników, ilu z nich to Twoi klienci?

internet globe

Internet rozwija się bardzo dynamicznie, a na rynku pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania marketingowe dla handlu internetowego. W tym kontekście, e-sklep jest nie tylko dobrym doradcą, który ułatwia zakupy Klientom, ale może również działać jako internetowy katalog produktów.

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, Varico we współpracy z IsoNET.pl, oferuje sklep internetowy IsoShop.

Sklep IsoShop to platforma handlowa, która umożliwi Tobie sprawne zarządzanie ofertą w Internecie. Oprogramowanie posiada wiele możliwości, które usprawniają zarządzanie całą internetową kampanią marketingową i obsługą sprzedaży.

Sklep IsoShoisoshop iconp to wygodne narzędzie do prowadzenia sprzedaży internetowej przy współpracy z różnymi programami magazynowymi. Administracja sklepem nie wymaga od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy ani dodatkowych programów. Odbywa się ona z poziomu panelu administracyjnego, który jest zabezpieczony hasłem. Także interfejs Klienta trafiającego na stronę sklepu został zaprojektowany tak, aby jego obsługa była jak najbardziej intuicyjna.

b obsp2Dzięki zintegrowaniu e-sklepu z programem handlowo-magazynowym np. ObSp®Varico, (w standardowym pakiecie znajdują się także integracje z oprogramowaniem: WAPRO WF-MAG Prestiż, INSERT Subiekt GT, KAMSOFT KS-APTEKA, ENOVA) Twoja firma ma możliwość obsługi wszystkich elementów związanych ze sprzedażą, także tych bardzo zaawansowanych, niedostępnych w większości dostępnych rozwiązań e-commerce.

W zakresie integracji IsoShop z programem do obsługi sprzedaży i zarządzania magazynem oferujemy:

1. Pobieranie stanów magazynowych i cenników:

 • możesz pobierać dokumenty pokazujące aktualne stany magazynowe;

 • możesz wybrać cennik, który będzie widoczny dla klientów w Internecie.

2. Przesyłanie zamówień bezpośrednio do programu:

 • zamówienia złożone w Twoim sklepie internetowym trafią bezpośrednio do specjalnego folderu ,,zamówienia”. Do każdego zamówienia złożonego w ten sposób możesz automatycznie otrzymać paragon lub fakturę. Przyspieszy to obsługę sprzedaży internetowej oraz wykluczy możliwość pomyłki osoby obsługującej sprzedaż.

3. Rejestracja kontrahentów zamawiających w Internecie:

 • masz dodatkową możliwość udzielania indywidualnych warunków handlowych swoim kontrahentom;

 • masz możliwość obniżenia kosztów funkcjonowania działu handlowego.

IsoShop współpracuje z systemami, które ułatwią Tobie pozyskać nowych klientów. Są nimi:

allegrosystemy-isoshop2

Pozycjonowanie w wyszukiwarce Google

Dla podniesienia pozycji na frazy, które mają najwięcej wyszukań, warto dodatkowo skorzystać z tzw. pozycjonowania, które dzięki przekierowaniu dużej ilości linków do strony podniesie pozycje wybranych fraz. IsoShop ułatwia pozycjonowanie sklepu, dlatego więcej zarabiasz. Pamiętaj o tym, że im wyższe miejsce w wyszukiwarce Google tym więcej potencjalnych kupujących

Media społecznościowe

IsoShop umożliwia tworzenie społeczności wokół sklepu dzięki integracji z najpopularniejszym serwisem społecznościowym, czyli Facebookiem. Facebook to darmowa forma zaistnienia w przestrzeni społecznościowej, która skupia miliony Polaków oraz stwarza ogromny potencjał reklamowy.

Dodatkowo, wybrane produkty Twojego e-sklepu możesz promować na stronach porównywarek cen takich jak Ceneo oraz Nokaut.

Płatności i wysyłka

Postaraliśmy się, aby forma płatności i dostawy oferowana przez IsoShop była przyjazna dla Twoich klientów. Płatności w sklepie internetowym można dokonać na wiele sposobów (płatności internetowe, przelewem, kartą kredytową, SMS, na raty czy za pobraniem) i wybrać oczekiwaną formę dostawy. Ponadto o większości dokonanych płatności sprzedawca jest informowany w ciągu kilku minut i natychmiast może przystąpić do kompletowania zamówienia.

Przykładowe realizacje