Planowane innowacje w KPiR oraz RP w wersjach na nowy rok

W związku z nadchodzącymi aktualizacjami naszych programów prezentujemy Państwu najistotniejsze innowacje, które planujemy wdrożyć w KPiR oraz RP w odsłonie na rok 2018.

Podobnie jak w KsH, także i pozostałe dwa programy księgowe otrzymują możliwość wysyłania jednego przelewu do ZUS. Poniżej prezentujemy zrzut ekranu panelu:

Prezentujemy również wygląd okna TAX Info:

W Varico cenimy sobie Państwa opinię, dlatego […]

Zapisy na wersje 18.01.A dla KPiR, KsH oraz RP

Ostatnio informowaliśmy Państwa o pracach Varico nad wersjami 18.01.A. Z radością informujemy, że ruszają zapisy na te wersje dla programów KPiR, KsH oraz RP. O planowanych informacjach pisaliśmy tutaj. Aby móc otrzymać wersję, prosimy o wypełnienie formularza poniżej.

Planowane innowacje na rok 2018 w Obsłudze Sprzedaży

W związku z nadchodzącymi aktualizacjami naszych programów prezentujemy Państwu najistotniejsze innowacje, które planujemy wdrożyć w odsłonie ObSp na rok 2018.
Planujemy dodać w nim import faktur i zamówień w formacie Kamsoft oraz Comarch. Jeśli chcesz importować faktury od swoich dostawców posiadających inne programy skontaktuj się z nami.

Import kontrahentów i towarów z plików CSV
Import ten jest szczególnie […]

Programy Varico są gotowe na JPK

Od 1 stycznia 2018 obowiązek wysyłania plików JPK obejmie wszystkich przedsiębiorców niezależnie od wielkości firmy. Programy Varico są gotowe na zmiany już teraz.
Początek roku to zmiany przede wszystkim dla mikrofirm, które podobnie jak duże, średnie i małe przedsiębiorstwa będą musiały obowiązkowo co miesiąc wysyłać do Ministerstwa Finansów pliki JPK_VAT przedstawiające informacje finansowo-księgowe. Warto wspomnieć, iż […]

Shoper oraz PrestaShop w Varico!

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy  współpracę z dwoma nowymi firmami zajmującymi się oprogramowaniem sklepów internetowych!
PrestaShop posiada systemy komentarzy, banerów, analizy zamówień, systemy rabatowe, dodatkowej prezentacji wybranych produktów i wiele innych. PrestaShop pozwala na pisanie, programowanie i instalowanie dodatkowych zewnętrznych modułów np. płatności, porównywarek, systemów śledzenia przesyłek itp. Można także tworzyć indywidualne szablony graficzne, zmieniając w […]

Dlaczego warto korzystać z automatów do księgowania?

Automaty do księgowania są dostępne w najnowszych wersjach naszych programów – KPiR oraz KsH. Można je znaleźć klikając w “Księguj Faktury”. Wówczas pojawia się okno z wyborem szablonów do księgowania.

Szablony księgowania pozwalają na niemal bezbłędne zaksięgowania danej faktury oraz skracają ten proces kilkukrotnie. Wystarczy, iż zostanie wybrany odpowiedni schemat, do odpowiednich rubryk zostaną wprowadzone dane […]

Wyjazd Szkoleniowo-Integracyjny

W sobotę (18 listopada) odbył się coroczny wyjazd szkoleniowo-integracyjny firmy Varico. Tym razem wybór padł na piękny kompleks wypoczynkowy Wityng w miejscowości Ślesin.

Pobyt zaczęliśmy wczesnym południem od mocnej kawy, po której przyszedł czas na prezentacje poszczególnych działów dotyczące zrealizowanych jak i przyszłych innowacji. Spotkanie otworzył dyrektor generalny, który przypomniał historię firmy, nakreślił wizje, wartości i […]

Planowane innowacje w wersji 18.01.A dla KsH

W związku z nadchodzącymi aktualizacjami wersji programów naszych programów pragniemy zaprezentować Państwu najistotniejsze innowacje, które planujemy wdrożyć w KsH odsłonach w 2018 roku.
Planujemy dodać w nim sporo nowych innowacji związanych z wzorcowymi planami kont. Varico ma zamiar je zaktualizować. To przydatne zarówno dla osób, które mają bazę firm oraz dla tych, którzy dopiero mają zamiar […]