Praca w Varico 14 sierpnia

Serdecznie informujemy, że 14 sierpnia nasze Centrum Klienta Biznesowego będzie nieczynne.

W przypadku konieczności uzyskania informacji dotyczących obsługi naszych programów zachęcamy do skorzystania z naszej bazy wiedzy.

Do kontaktu zapraszamy od poniedziałku 16 sierpnia w godzinach 8:00 – 16:00.

Wszystkim naszym Klientom życzymy udanego długiego weekendu!

Postaw na bezpieczeństwo swoich danych – Xopero Cloud Personal

Varico stawia na ciągły rozwój i poszerzanie swojego pakietu usług. Lubimy ułatwiać życie naszym klientom, dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę o system Xopero Cloud.

Xopero Cloud to nowoczesny system do tworzenia kopii zapasowych w chmurze. Dzięki niemu możesz bardzo szybko zacząć zabezpieczać dane z komputerów i urządzeń mobilnych, bez względu na to czy prowadzisz własną firmę, czy […]

Nowa odsłona PrzyjaznejFaktury

Księgowi, ale i nie tylko!

Po wysłuchaniu Waszych opinii prezentujemy nową odsłonę strony PrzyjaznejFaktury. Tym razem skupiliśmy się na doborze treści w zależności od typu konsumenta oraz postawiliśmy na intuicyjność i przejrzystość. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam tak samo jak nam.
Pamiętajcie, że Wasza opinia jest dla nas najważniejsza!

Problemy techniczne usługi JPK

Szanowni Państwo,

Otrzymujemy liczne zapytania w sprawie wysyłki pliku JPK i odbiorem Urzędowego Potwierdzenia Odbioru wcześniej wysłanych plików. Jak zdążyliśmy ustalić, problem leży po stronie Ministerstwa Finansów. Programy księgowe Varico zostały pod tym kątem sprawdzone i działają poprawnie. Liczymy, że Ministerstwo Finansów upora się z awarią jak najszybciej. Prosimy o cierpliwość i zrozumienie sytuacji.

 

Załączamy także oficjalny […]

Zmiany w wysyłaniu e-Deklaracji – komunikat

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Finansów oraz ZUS Płatnik wprowadzili nowy protokół komunikacyjny (TLS 1.2) do wysyłki e-Deklaracji. Oznacza to, iż wysyłka e-Deklaracji ze starszych wersji programu (wersja na lata 2015 i 2016 z poprzednią wersją protokołu komunikacyjnego TLS) nie jest możliwa. O wprowadzeniu zmian informowaliśmy Państwa na naszym blogu (http://varico.pl/protokol-tls-1-2-zostal-wprowadzony/).

Ze względu na aspekty technologiczne, do poprawnej wysyłki […]

Zapisy na KsH 17.05 A z automatami księgowania!

Uczymy się tworzenia nowych produktów i usług

W sobotę 24 czerwca w ramach Dni Doradcy odbyły się warsztaty z Design Thinking. Pracownicy Centrum Klienta Biznesowego z Bydgoszczy i Poznania spędzili popołudnie w 4Innovation Room, gdzie wspólnie przeszli przez pięć etapów procesu tworzenia – persona, problem, generowanie rozwiązań, prototypowanie i testowanie. Pracowaliśmy w trzech czteroosobowych zespołach. Warsztaty uświadomiły nam istotę każdego etapu procesu […]

Sprawniejsze, szybsze, efektywniejsze – webinarium

Uwaga księgowi!

Jeżeli chcecie poznać rozwiązanie, które ułatwi Wam pracę to zapraszamy Was w czwartek 29 czerwca o godzinie 10:00 na webinarium, „Sprawniejsze, szybsze, efektywniejsze”, na którym zaprezentujemy nowe możliwości księgowania w programie KsH. Przede wszystkim skupimy się na pokazaniu automatów księgowania.

Czym one są? W jaki sposób one działają? Jak bardzo usprawniają pracę księgowych? Na […]