Webinarium o możliwościach RP

Arkusz wypłaty to opcja, która jest dostępna w programie RP od dłuższego czasu. Chcemy pokazać, dlaczego warto z niej korzystać i jakie możliwości oferuje. Bardzo zależy nam na dyskusji z uczestnikami na temat – co możemy poprawić lub wprowadzić, aby program był jeszcze bardziej funkcjonalny.
Podczas webinarium przeprowadzimy zarówno prezentacje jak i dyskusje na te tematy. […]

Poszukiwanie obszarów informacji, czyli Varico po godzinach

Dnia 28.09.2017 roku o godzinie 16:15 załoga Varico spotkała się w celu poszukiwania przyszłych obszarów innowacji. Debatowaliśmy na różne tematy – nie tylko te związane z poszukiwaniem pomysłów na temat nowych programów i usług, ale także w którym kierunku rozwinąć obecne oprogramowanie. Prócz przygotowanych propozycji pojawiły się także wolne głosy, zarówno z oddziału w Poznaniu […]

Zapisy na wersje 17.05 A dla KPiR i 17.06 A dla KsH

Już niedługo opublikujemy kolejną aktualizację do programów KPiR oraz KsH. Tym razem skupiliśmy się na możliwości sprawdzenia statusu VAT podatnika oraz umożliwiliśmy import plików (JPK VAT, JPK FA, eFaktura, piki pdf zawierające QRkod PrzyjaznejFaktury) i księgowania faktur w nich zawartych.

Kolejną nowością jest możliwość księgowania faktur walutowych w dialogu księgowania faktur oraz możliwość generowania dla nich […]

Wolność w Biznesie – nowa usługa

Z dumą prezentujemy naszą najnowszą usługę, którą nazwaliśmy Wolność w Biznesie. Nazwa nie jest przypadkowa, ponieważ projekt pozwala na nieograniczony dostęp do danych i pracę na zdalnym serwerze. To rozwiązanie, które z pewnością ułatwi pracę zespołowi nie tylko nad konkretnymi zadaniami, ale przede wszystkim na co dzień.
Wolność w Biznesie została podzielona na trzy pakiety, w […]

Innowacje w księgowaniu – webinarium

Czy księgowanie może być innowacyjne? Jak najbardziej. To właśnie nowoczesne metody są tematem naszego drugiego webinarium, które odbędzie się w środę 6 września o godzinie 10:00.
Pragniemy przedstawić nowości dostępne w programie KsH. Tym razem, poza automatami do księgowania, zaprezentujemy działanie PrzyjaznejFaktury oraz w pełni elektroniczną fakturę.
Webinarium będzie dostępne pod tym linkiem.
Serdecznie zapraszamy! […]

Praca w Varico 14 sierpnia

Serdecznie informujemy, że 14 sierpnia nasze Centrum Klienta Biznesowego będzie nieczynne.

W przypadku konieczności uzyskania informacji dotyczących obsługi naszych programów zachęcamy do skorzystania z naszej bazy wiedzy.

Do kontaktu zapraszamy od poniedziałku 16 sierpnia w godzinach 8:00 – 16:00.

Wszystkim naszym Klientom życzymy udanego długiego weekendu!

Postaw na bezpieczeństwo swoich danych – Xopero Cloud Personal

Varico stawia na ciągły rozwój i poszerzanie swojego pakietu usług. Lubimy ułatwiać życie naszym klientom, dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę o system Xopero Cloud.

Xopero Cloud to nowoczesny system do tworzenia kopii zapasowych w chmurze. Dzięki niemu możesz bardzo szybko zacząć zabezpieczać dane z komputerów i urządzeń mobilnych, bez względu na to czy prowadzisz własną firmę, czy […]

Nowa odsłona PrzyjaznejFaktury

Księgowi, ale i nie tylko!

Po wysłuchaniu Waszych opinii prezentujemy nową odsłonę strony PrzyjaznejFaktury. Tym razem skupiliśmy się na doborze treści w zależności od typu konsumenta oraz postawiliśmy na intuicyjność i przejrzystość. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam tak samo jak nam.
Pamiętajcie, że Wasza opinia jest dla nas najważniejsza!