Deklaracje VAT-7 oraz VAT-7K

31 stycznia 2019 w Dzienniku Ustaw zostało opublikowane rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 21 stycznia 2019 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie wzorów deklaracji dla podatku od towarów i usług. Jak zmiany wprowadzają nowe wzory deklaracji VAT-7/7K?

Deklaracje zostały dopasowane do zmian wprowadzonych ustawą z dnia 9 listopada 2018 r. o zmianie niektórych ustaw w celu wprowadzenia […]

Zapisy na wersję 19.02.A ObSp

Z radością informujemy, że ruszają zapisy na wersję 19.02.A dla programu ObSp. Nie zwlekaj i jako pierwszy sprawdź najnowsze innowacje w Twoim programie. Pamiętaj, że stały rozwój i wdrażanie nowych rozwiązań to podstawa do udanego biznesu.

W związku z nadchodzącymi aktualizacjami wersji najważniejszymi zmianami są:

Pole marża

Procedura – Faktura VAT Marża

W nowym ObSp umieściliśmy:

* Faktury w procedurze […]

Zapisy na wersję 19.03.A KPiR, KsH, RP

Z radością informujemy, że ruszają zapisy na wersję 19.03.A dla programów KPiR, KsH i RP. Nie zwlekaj i jako pierwszy sprawdź najnowsze innowacje w Twoim programie. Pamiętaj, że stały rozwój i wdrażanie nowych rozwiązań to podstawa do udanego biznesu.

Co Jan zrobił w nowej wersji?
KPiR:

Dodałem obsługę “małego ZUS’u” od przychodów za rok poprzedni dla przedsiębiorców o stosunkowo […]

5 zalet faktur elektronicznych

W dobie ogólnej cyfryzacji coraz większą część naszego życia, zwłaszcza zawodowego, przenosimy na nośniki elektroniczne. W efekcie tych działań na popularności zyskują faktury elektroniczne – do tego stopnia, że w 2012 roku portugalski rząd dla prywatnych przedsiębiorców  wprowadził obowiązek rozliczania poprzez automatycznie przetwarzane elektroniczne faktury. Niedawno w ich ślady poszły też Włochy. Nie wszyscy są […]

Już możesz połączyć płatność terminalem z ObSp

Płać bezgotówkowo z ObSp!
Polska jest jednym z najprężniej rozwijających krajów pod względem płatności bezgotówkowych. My również chcielibyśmy włączyć się do tego rozwoju poprzez udział w programie “Polska Bezgotówkowa”.    Dzięki współpracy z First Data POLCARD dajemy Wam możliwość integracji terminali płatniczych POLCARD bezpośrednio z waszym ObSp.

Już jakiś czas temu informowaliśmy o pracach nad integracją terminali […]

Zapisy na wersję 19.02.A KPiR, KsH, RP

Z radością informujemy, że ruszają zapisy na noworoczną wersje dla programów KPiR, KsH oraz RP. Nie zwlekaj i jako pierwszy sprawdź najnowsze innowacje w Twoim programie. Pamiętaj, że stały rozwój i wdrażanie nowych rozwiązań to podstawa do udanego biznesu.
W związku z nadchodzącymi aktualizacjami wersji naszych programów pragniemy zaprezentować najistotniejsze innowacje:

Dostosowaliśmy programy do nowych przepisów […]

Zapisy na wersję 19.01.A KPiR, RP, KsH

Z radością informujemy, że ruszają zapisy na wersję 19.01.A dla programów KPiR, RP oraz KsH. Nie zwlekaj i jako pierwszy sprawdź najnowsze innowacje w Twoim programie. Pamiętaj, że stały rozwój i wdrażanie nowych rozwiązań to podstawa do udanego biznesu.
W związku z nadchodzącymi aktualizacjami wersji naszych programów pragniemy zaprezentować wprowadzone innowacje:

KPiR

Wersja programu 19.01.A umożliwia pracę na roku […]

Varico – poznańska firma | Dzień Świętego Marcina

 

Jesteśmy Poznańską firmą – wiedzieliście? Rzadko o tym wspominamy, a jednak czasem warto. Szczególnie wtedy kiedy świętujemy my i cały Poznań! Dlaczego?
Trochę historii
11 listopada można zobaczyć całe pochody świętujących ludzi. Co właściwie się dzieje w tym czasie? Przede wszystkim cała Polska świętuje odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku po 123 latach zaborów. A co […]