Rozwiązania dla Biur Rachunkowych

Biura Rachunkowe to dla nas szczególna grupa firm, która od wielu lat jest nam bardzo bliska. Prowadzisz biuro rachunkowe, masz kilku lub kilkunastu klientów? Jesteśmy dla Ciebie zaangażowanym partnerem w Twoim biznesie.

Dostarczymy Ci zarówno sprzęt jak i biznesowe oprogramowanie. Otrzymasz oprogramowanie obsługujące wszelkie aspekty działalności Biur Rachunkowych i doskonalące jego prace.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Oferty przystosowane do potrzeb Biur Rachunkowych

Dowiedz się więcej

Pakiet KPiR + Rozliczenie Płac RP Wersja Ekspert

Zapewnij sobie kompleksowa obsługę księgowości oraz kadr w swojej firmie dzięki pakietowi Książka Przychodów i Rozchodów wraz z Rozliczeniem Płac. KPiR + RP to korzystna cena oraz bogaty pakiet możliwości, który gwarantuje Ci wygodne zarządzanie przedsiębiorstwem.

Program KsH Ekspert + GOD

Program umożliwia realizację wszelkich zaawansowanych operacji księgowych, począwszy od kompletnej obsługi rozrachunków i rozliczeń z kontrahentami, obsługi systemu e-Deklaracje, a kończąc na możliwości generowania licznych raportów i zestawień.  Gwarancja Odtworzenia Danych to w pełni zintegrowana z oprogramowaniem Varico® usługa gwarantująca odtworzenie danych połączona z profesjonalną pomocą w odzyskaniu plików w przypadku ich utraty.

Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej

Varico Przyjazne Formularze Wersja Multifirma

Program umożliwia realizację wszelkich zaawansowanych operacji księgowych, począwszy od kompletnej obsługi rozrachunków i rozliczeń z kontrahentami, obsługi systemu e-Deklaracje, a kończąc na możliwości generowania licznych raportów i zestawień.  Gwarancja Odtworzenia Danych to w pełni zintegrowana z oprogramowaniem Varico® usługa gwarantująca odtworzenie danych połączona z profesjonalną pomocą w odzyskaniu plików w przypadku ich utraty. Wersja Multifirma pozwala obsługiwać formularze dla 5 firm na 5 urządzeniach jednocześnie.

KsH Ekspert + GOD

169900
netto rocznie
 • Dowolna liczba firm
 • Dowolna liczba samochodów
 • Zaawansowane opcje raportowania
 • Pobierz i wypróbuj

KPiR + RP Wersja Ekspert

154900
netto rocznie
 • Dowolna liczba firm
 • Nieograniczone środki trwałe
 • Masowy podpis e-deklaracji
 • Pobierz i wypróbuj

VPF Wersja Multifirma

19900
netto rocznie
 • Dowolna liczba formularzy
 • Licencja na 5 urządzeń
 • Formularze dla 5 firm
 • Pobierz i wypróbuj
Cena programu obejmuje: licencję upoważniającą do wieczystego użytkowania aplikacji oraz licencję 4 Inclusive na okres 1 roku. Dzięki oferowanej przez Varico licencji 4 Inclusive masz nieograniczony czasowo serwis telefoniczny oraz nielimitowany dostęp do aktualizacji (przez rok od daty zakupu).

Oprogramowanie sprzedawane w pakietach jest w cenie promocyjnej, odnowienie licencji 4 Inclusive na programy jest liczone wg cen pojedynczych programów. (Cena promocyjna przy zakupie zestawu razem z Rozliczeniem Płac. Odnowienie licencji 4 Inclusive na programy KPiR®+RP lub KsH®+RP jest liczone od ceny pojedynczych programów a nie zestawu).

rabaty_os czasu

Rabat na odnowienie licencji 4 Inclusive – Klient kupujący program otrzymuje licencję 4 Inclusive na rok. Odnowienie licencji 4 Inclusive na kolejne 12 miesięcy premiowane jest rabatem 50% ceny rynkowej programu. Nasi lojalni Klienci, którzy współpracują z nami dłużej niż 2 lata, cieszą się już 70% zniżką na zakup kolejnych odnowień licencji.

Wybierając oprogramowanie Varico otrzymujesz roczną Licencję 4 Inclusive w ramach której otrzymasz

Wsparcie techniczne i aktualizacje

Atrakcyjne rabaty w kolejnych latach (do 70%)

Dostęp do bazy wiedzy i filmów instruktażowych

Wieczyste prawo do korzystania z programu

Dodatkowe możliwości

Serwis KsiegowyNaStart.pl

Wiele biur rachunkowych i osób świadczących usługi księgowych poszukuje nowoczesnych narzędzi, które pomogą im rozwinąć biznes i dotrzeć do nowych klientów. Dzięki serwisowi KsiegowyNaStart masz możliwość prezentacji swojego biura dzięki dedykowanym wizytówkom oraz otrzymywania bezpośrednich zapytań od przedsiębiorców poszukujących usług księgowych.

Dowiedz się więcej

Gwarancja Odtworzenia Danych

GOD to w pełni zintegrowana z oprogramowaniem Varico usługa gwarantująca bezpieczeństwo oraz odtworzenie Twoich firmowych dokumentów w sytuacji ich utraty. GOD można również wypróbować za darmo przez 30 dni.

 • Archiwizacja danych online
 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Profesjonalna pomoc w odzyskaniu plików
Dowiedz się więcej

Usługi serwisowe Varico

Varico® współpracuje z przedsiębiorstwami w ramach stałych umów serwisowych obejmujących kompleksową obsługę informatyczną jak i świadczy wszelkiego rodzaju usługi informatyczne realizowane w ramach pojedynczego zlecenia.

Klient indywidualny bądź biznesowy może więc skorzystać z naszej pomocy w zakresie konkretnego rozwiązania, często niewielkiego problemu informatycznego: awaria systemu, problem z instalacją i konfiguracją oprogramowywania lub sprzętu. Zapewnimy Twojej firmie kompleksową obsługę w zakresie IT.

Dowiedz się więcej

Szkolenia z oprogramowania Varico

Biegła znajomość programu, z którego korzystasz niewątpliwie pozwala zwiększyć efektywność Twojej pracy. W Varico wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi naszych programów.

Szkolenia te mają na celu ułatwienie Twojej pracy oraz oszczędność Twojego czasu poprzez zautomatyzowanie procesów. Każde szkolenie jest indywidualnie przygotowywane i dostosowywane do Twoich potrzeb, ponieważ dla nas każdy Klient to partner w biznesie.

Dowiedz się więcej
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!